EKYC250ELL622ML30S
Chemi-Con
Prodotto No:
EKYC250ELL622ML30S
Descrizione:
CAP ALUM 6200UF 20% 25V RADIAL
In magazzino : 4977
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 1.240" (31.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 3.043 A @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100kHz
Ratings AEC-Q200
Series KYC
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 3.58 A @ 100 kHz
Mfr Chemi-Con
Capacitance 6200 µF