Chemi-Con
Prodotto No:
EKYC350ELL821MJ20S
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.931
$0.931
10
$0.7106
$7.106
50
$0.59014
$29.507
100
$0.508155
$50.8155
500
$0.393376
$196.688
1000
$0.338751
$338.751
2500
$0.316892
$792.23
5000
$0.300504
$1502.52
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.846" (21.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.164 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 65mOhm @ 100kHz |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | KYC |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.94 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 820 µF |
| Package | Bulk |