ELBG250ETS272AM20S
Chemi-Con
Prodotto No:
ELBG250ETS272AM20S
Descrizione:
CAP ALUM 2700UF 25V RADIAL
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance 0%, +30%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mfr Chemi-Con
Capacitance 2700 µF