ELBV250ELL123AMP1S
Chemi-Con
Prodotto No:
ELBV250ELL123AMP1S
Descrizione:
CAP ALUM 12000UF 30% 25V RADIAL
In magazzino : 474
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 1.457" (37.00mm)
Tolerance 0%, +30%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 2.465 A @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100kHz
Ratings AEC-Q200
Series LBV
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 2.9 A @ 100 kHz
Mfr Chemi-Con
Capacitance 12000 µF