ELXS181VSN681MP40S
Chemi-Con
Prodotto No:
ELXS181VSN681MP40S
Descrizione:
CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 1.673" (42.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 180 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mfr Chemi-Con
Capacitance 680 µF