ELXY500ETC100MF05D
Chemi-Con
Prodotto No:
ELXY500ETC100MF05D
Produttore:
Chemi-Con
Descrizione:
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Ratings AEC-Q200
Series LXY
Package / Case Radial, Can
Mfr Chemi-Con
Capacitance 10 µF