EMHS101GRA111MKE0S
Chemi-Con
Prodotto No:
EMHS101GRA111MKE0S
Descrizione:
CAP ALUM 110UF 20% 100V SMD
In magazzino : 1
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.551" (14.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.539" L x 0.512" W (13.70mm x 13.00mm)
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Ripple Current @ Low Frequency 368 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100kHz
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 920 mA @ 100 kHz
Mfr Chemi-Con
Capacitance 110 µF