TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
EP1W22RJ
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Descrizione:
RES 22 OHM 5% 1W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.2527
$2.527
25
$0.18696
$4.674
50
$0.13794
$6.897
100
$0.10127
$10.127
250
$0.083638
$20.9095
500
$0.06897
$34.485
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 22 Ohms |
| Series | EP, Neohm |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Base Product Number | EP1W |