TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
EP1WS68RJ
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Descrizione:
RES 68 OHM 5% 1W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.342
$0.342
10
$0.28785
$2.8785
25
$0.209
$5.225
50
$0.15162
$7.581
100
$0.112385
$11.2385
250
$0.08626
$21.565
500
$0.067963
$33.9815
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 68 Ohms |
| Series | EP, Neohm |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Base Product Number | EP1W |