TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
EP5W10RJ
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 10 OHM 5% 5W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.8645
$0.8645
10
$0.7486
$7.486
25
$0.65778
$16.4445
40
$0.601112
$24.04448
100
$0.52174
$52.174
300
$0.453654
$136.0962
500
$0.376523
$188.2615
1000
$0.306214
$306.214
4900
$0.292154
$1431.5546
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±400ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 10 Ohms |
| Series | EP, Neohm |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EP5W |