TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
EP5W33RJ
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 33 OHM 5% 5W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.7695
$0.7695
10
$0.6384
$6.384
25
$0.54682
$13.6705
40
$0.4921
$19.684
100
$0.428355
$42.8355
300
$0.382784
$114.8352
500
$0.309871
$154.9355
1000
$0.250629
$250.629
4900
$0.236958
$1161.0942
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 33 Ohms |
| Series | EP, Neohm |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EP5W |