TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
EP5W4K7J
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 4.7K OHM 5% 5W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.9595
$0.9595
10
$0.84835
$8.4835
25
$0.77938
$19.4845
40
$0.711075
$28.443
100
$0.61541
$61.541
300
$0.519678
$155.9034
500
$0.437627
$218.8135
1000
$0.363774
$363.774
4900
$0.348736
$1708.8064
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 4.7 kOhms |
| Series | EP, Neohm |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tray |