TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
EP7W100RJ
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 100 OHM 5% 7W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.5485
$1.5485
10
$1.3756
$13.756
25
$1.26426
$31.6065
40
$1.153538
$46.14152
100
$0.998165
$99.8165
300
$0.842868
$252.8604
500
$0.709802
$354.901
1000
$0.590016
$590.016
4900
$0.56562
$2771.538
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 100 Ohms |
| Series | EP, Neohm |
| Power (Watts) | 7W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EP7W |