TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
EP7W3K3J
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 3.3K OHM 5% 7W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.425
$1.425
10
$1.2635
$12.635
25
$1.16128
$29.032
50
$1.05944
$52.972
100
$0.91675
$91.675
250
$0.774136
$193.534
500
$0.651909
$325.9545
1000
$0.541899
$541.899
5000
$0.519488
$2597.44
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 3.3 kOhms |
| Series | EP, Neohm |
| Power (Watts) | 7W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |