TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
EP7W470RJ
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 470 OHM 5% 7W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.311
$1.311
10
$1.16375
$11.6375
25
$1.0697
$26.7425
40
$0.97565
$39.026
100
$0.84436
$84.436
300
$0.713042
$213.9126
500
$0.600438
$300.219
1000
$0.49912
$499.12
4900
$0.478486
$2344.5814
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 470 Ohms |
| Series | EP, Neohm |
| Power (Watts) | 7W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EP7W |