TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
EP9W100RJ
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 100 OHM 5% 9W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.4915
$1.4915
10
$1.32715
$13.2715
25
$1.23044
$30.761
50
$1.15805
$57.9025
100
$1.01327
$101.327
250
$0.86849
$217.1225
500
$0.723748
$361.874
1000
$0.627247
$627.247
5000
$0.607943
$3039.715
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.335" Dia x 2.087" L (8.50mm x 53.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 100 Ohms |
| Series | EP, Neohm |
| Power (Watts) | 9W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | EP9W |