TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
EP9W220RJ
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 220 OHM 5% 9W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.0045
$2.0045
10
$1.7746
$17.746
25
$1.64578
$41.1445
50
$1.54907
$77.4535
100
$1.355365
$135.5365
250
$1.161736
$290.434
500
$0.968126
$484.063
1000
$0.83904
$839.04
5000
$0.813228
$4066.14
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.335" Dia x 2.087" L (8.50mm x 53.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 220 Ohms |
| Series | EP, Neohm |
| Power (Watts) | 9W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bag |