TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
EP9WS2K2J
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 2.2K OHM 5% 9W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.957
$1.957
10
$1.73375
$17.3375
25
$1.6074
$40.185
50
$1.51297
$75.6485
100
$1.323825
$132.3825
250
$1.134718
$283.6795
500
$0.945611
$472.8055
1000
$0.819518
$819.518
5000
$0.794304
$3971.52
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.335" Dia x 1.575" L (8.50mm x 40.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 2.2 kOhms |
| Series | EP, Neohm |
| Power (Watts) | 9W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bag |