TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
ER16220RJT
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 220 OHM 5% 11W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.5175
$2.5175
10
$2.23725
$22.3725
25
$2.07442
$51.8605
50
$1.95244
$97.622
100
$1.70848
$170.848
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.315" Dia x 1.500" L (8.00mm x 38.10mm) |
| Temperature Coefficient | 0/ +60ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 220 Ohms |
| Series | ER, CGS |
| Power (Watts) | 11W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Base Product Number | ER16 |