TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
ER58100RJT
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 100 OHM 5% 7W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.2635
$1.2635
10
$1.11625
$11.1625
25
$1.026
$25.65
50
$0.93594
$46.797
100
$0.80997
$80.997
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.315" Dia x 0.874" L (8.00mm x 22.20mm) |
| Temperature Coefficient | 0/ +60ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 100 Ohms |
| Series | ER, CGS |
| Power (Watts) | 7W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |