TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
ER74100RJT
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 100 OHM 5% 3W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.7315
$0.7315
10
$0.63555
$6.3555
25
$0.55898
$13.9745
50
$0.51072
$25.536
100
$0.44327
$44.327
250
$0.385434
$96.3585
500
$0.319903
$159.9515
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.236" Dia x 0.531" L (6.00mm x 13.50mm) |
| Temperature Coefficient | 0/ +60ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 100 Ohms |
| Series | ER, CGS |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Base Product Number | ER74 |