TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
ER741R0JT
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 1 OHM 5% 3W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.9595
$0.9595
10
$0.84835
$8.4835
25
$0.77976
$19.494
50
$0.71136
$35.568
100
$0.615505
$61.5505
250
$0.519802
$129.9505
500
$0.437722
$218.861
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.236" Dia x 0.531" L (6.00mm x 13.50mm) |
| Temperature Coefficient | 0/ +60ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 1 Ohms |
| Series | ER, CGS |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |