TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
ER74R05KT
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RES 0.05 OHM 10% 3W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.0545
$1.0545
10
$0.93195
$9.3195
25
$0.85728
$21.432
50
$0.78185
$39.0925
100
$0.676685
$67.6685
250
$0.571406
$142.8515
500
$0.481194
$240.597
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Size / Dimension | 0.236" Dia x 0.531" L (6.00mm x 13.50mm) |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 50 mOhms |
| Series | ER, CGS |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Base Product Number | ER74 |