ERC5064K900DEEK500
Vishay Dale
Prodotto No:
ERC5064K900DEEK500
Descrizione:
RES 64.9K OHM 0.5% 1/10W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 64.9 kOhms
Series ERC
Power (Watts) 0.1W, 1/10W