ERC50681K00BHEA500
Vishay Dale
Prodotto No:
ERC50681K00BHEA500
Descrizione:
RES 681K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 681 kOhms
Series ERC
Power (Watts) 0.1W, 1/10W