ERL053M6000JNEK500
Vishay Dale
Prodotto No:
ERL053M6000JNEK500
Axial
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
RES 3.6M OHM 5% 1/8W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.6 MOhms
Series ERL
Power (Watts) 0.125W, 1/8W