ERL32316K00FKEK500
Vishay Dale
Prodotto No:
ERL32316K00FKEK500
Descrizione:
RES 316K OHM 1% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 316 kOhms
Series ERL
Power (Watts) 1W