TE Connectivity Laird
Prodotto No:
ETRA6983P
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
ANT LTE PHE 698-806MHZ SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Frequency Range | 698MHz ~ 806MHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | NMO |
| Mounting Type | Base Mount |
| Height (Max) | - |
| Product Status | Active |
| VSWR | - |
| Series | Phantom Elite® |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 752MHz |
| Mfr | TE Connectivity Laird |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | - |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Base Product Number | ETRA6983 |