TE Connectivity Laird
Prodotto No:
EXB148TN
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
ANT TUF DUCK 148-155MHZ TNC MALE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Frequency Range | 148MHz ~ 155MHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | TN |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | - |
| Product Status | Obsolete |
| VSWR | - |
| Series | EXB |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 151.5MHz |
| Mfr | TE Connectivity Laird |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | - |
| Frequency Group | VHF (f < 300MHz) |
| Base Product Number | EXB148 |