TE Connectivity Laird
Prodotto No:
EXB220SFU-001
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RF ANT 222.5MHZ WHIP TILT SFU
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Frequency Range | 220MHz ~ 225MHz |
| Applications | General Purpose |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | SFU |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | 4.900" (124.46mm) |
| Product Status | Obsolete |
| RF Family/Standard | - |
| VSWR | - |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Frequency (Center/Band) | 222.5MHz |
| Mfr | TE Connectivity Laird |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | - |
| Frequency Group | VHF (f < 300MHz) |
| Base Product Number | EXB220 |