F127T127P08
Chip Quik Inc.
Prodotto No:
F127T127P08
Descrizione:
PITCH CHANGER 1.27 MM TO 1.27 MM
Guida per l'utente
Series Proto-Advantage
Number of Positions 8
Package Accepted -
Mfr Chip Quik Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Package Bulk
Size / Dimension 0.900" L x 0.400" W (22.86mm x 10.16mm)
Product Status Active
Board Thickness 0.063" (1.60mm)