FAE3SSJR-73-22R
YAGEO
Prodotto No:
FAE3SSJR-73-22R
Descrizione:
RES 22 OHM 5% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 Ohms
Series FAE
Power (Watts) 3W