FB060303T-102Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
FB060303T-102Y-S
Descrizione:
FERRITE BEAD 1K OHM 0201 1LN
In magazzino : 30000
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.15Ohm
Impedance @ Frequency 1 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height (Max) 0.013" (0.33mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 200mA