FB100505T-301Y-S-2
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
FB100505T-301Y-S-2
Descrizione:
FBEAD 0402 300 OHM .80DC 200MA
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 800mOhm
Impedance @ Frequency 300 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 200mA