FB100505T-750Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
FB100505T-750Y-S
Descrizione:
FERRITE BEAD 75 OHM 0402 1LN
In magazzino : 60000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 400mOhm
Impedance @ Frequency 75 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.022" (0.55mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 300mA