FB201209T-600Y-S-1
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
FB201209T-600Y-S-1
Descrizione:
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
In magazzino : 100000
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 150mOhm
Impedance @ Frequency 60 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 800mA