FBA321611T-300Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
FBA321611T-300Y-S
Descrizione:
FBA 1206 30 OHM .20DC 500MA
In magazzino : 21000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 3000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 200mOhm
Impedance @ Frequency 30 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.036" (0.92mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FBA
Package / Case 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Number of Lines 4
Current Rating (Max) 500mA