FBH160808T-102Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
FBH160808T-102Y-S
Descrizione:
FERRITE BEAD 1K OHM 0603 1LN
In magazzino : 40000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 4000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 250mOhm
Impedance @ Frequency 1 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FBH
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1A