FBH201209T-300Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
FBH201209T-300Y-S
Descrizione:
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
In magazzino : 40000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 4000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 40mOhm
Impedance @ Frequency 30 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FBH
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 3A