FBH453215T-700Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
FBH453215T-700Y-S
Descrizione:
FERRITE BEAD 70 OHM 1812 1LN
In magazzino : 10000
Prezzo Ext
  • 1000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 40mOhm
Impedance @ Frequency 70 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height (Max) 0.067" (1.70mm)
Series FBH
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 3A