FBU160808T-600Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
FBU160808T-600Y-S
Descrizione:
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
In magazzino : 20000
Prezzo Ext
  • 4000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 30mOhm
Impedance @ Frequency 60 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Series FBU
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 4A