FBU201209T-390Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
FBU201209T-390Y-S
Descrizione:
FERRITE BEAD 39 OHM 0805 1LN
In magazzino : 20000
Prezzo Ext
  • 4000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 8mOhm
Impedance @ Frequency 39 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Series FBU
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 6A