FBU321611T-520Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
FBU321611T-520Y-S
Descrizione:
FERRITE BEAD 52 OHM 1206 1LN
In magazzino : 18000
Prezzo Ext
  • 3000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 8mOhm
Impedance @ Frequency 52 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Series FBU
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 6A