FBU453215T-800Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
FBU453215T-800Y-S
Descrizione:
FERRITE BEAD 80 OHM 1812 1LN
In magazzino : 20000
Prezzo Ext
  • 1000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 10mOhm
Impedance @ Frequency 80 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height (Max) 0.067" (1.70mm)
Series FBU
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 9A