FBU565032T-401Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
FBU565032T-401Y-S
Descrizione:
FERRITE BEAD 400 OHM 2220 1LN
In magazzino : 6000
Prezzo Ext
  • 2000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 30mOhm
Impedance @ Frequency 400 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm)
Height (Max) 0.136" (3.45mm)
Series FBU
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 4.5A