FC75-04-CA003
Cicoil
Prodotto No:
FC75-04-CA003
Produttore:
Cicoil
Descrizione:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 36"
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 165°C
Cable Type -
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug (4)
Overall Impedance 75 Ohms
Ingress Protection -
Color Clear
2nd Connector SMA Plug (4)
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 36.00" (914.40mm)