FCR2WSJR-52-620K
YAGEO
Prodotto No:
FCR2WSJR-52-620K
Descrizione:
RES 620K OHM 5% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient 0/ -500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 620 kOhms
Series FCR
Power (Watts) 2W