Casa / Light Pipes / FLP5R12.0-UBW.6K
minImg
FLP5R12.0-UBW.6K
Bivar Inc.
Prodotto No:
FLP5R12.0-UBW.6K
Produttore:
Bivar Inc.
Descrizione:
FLEXIBLE LIGHT PIPE
Guida per l'utente
Lens Style Round with Domed Top
Series FLP-5
Type Flexible 12" (304.8mm)
Configuration Single
Color Blue
Mfr Bivar Inc.
Package Bag
Mounting Type Board/Panel Mount, Press Fit
Product Status Obsolete
Lens Size 7.00mm