Casa / Light Pipes / FLPR1.5-SBC-Y/G
minImg
FLPR1.5-SBC-Y/G
Bivar Inc.
Prodotto No:
FLPR1.5-SBC-Y/G
Produttore:
Bivar Inc.
Descrizione:
FLEXIBLE LIGHT PIPE
Guida per l'utente
Lens Style Round with Domed Top
Series FLPR
Type Flexible 1.5" (38.1mm)
Configuration Single
Color Green, Yellow
Mfr Bivar Inc.
Package Bag
Mounting Type Board/Panel Mount, Press Fit
Product Status Obsolete
Lens Size 3.00mm