FMF1WSFRF52-430K
YAGEO
Prodotto No:
FMF1WSFRF52-430K
Descrizione:
RES 430K OHM 1% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 430 kOhms
Series FMF
Power (Watts) 1W